30 عدد از لوکس ترین طراحی ویلاهای جهان

ویلا نماد رفاه و وضعیت در سراسر جهان است؛ از کارائیب تا شبه قاره هند، از اروپا تا آفریقا، از آمریکای تا جزایر اقیانوس آرام. آنها در یک نوع زیبا هستند که شامل خانه های ییلاقی، سالن های سنتی، خانه های درختی و منازل مدرن و گسترده هستند.

قبل از شروع به ساخت خانه رویایی خود دوست خواهید داشت از این ویلاها الهام بگیرید این مقاله طراحی ویلا لوکس اشتیاق خلاقانه سازنده است که تضمین می کند که شما را در هیبت قرار دهد.

در حال حاضر شما ممکن است تعجب کنید: که من آرزوی ویلای لوکس را دارم ولی آیا جیب من به همان اندازه لوکس است که بتواند آنرا بپردازد؟ خوب، پاسخ قطعی به آن وجود ندارد، اما لوکس همیشه به معنی پرهزینه نیست. از پروژه های میلیون دلاری تا پایدار و مجدد آنها، طرح های بسیار الهام بخش برای ویلا جدید شما وجود دارد.

1. Château Espérance

مکان: Perigord , France

Château، به فرانسوی، به معنای یک قلعه است. این قلعه قرون وسطایی به یک ویلای بزرگ تزئین شده است.  قلعه قرون وسطایی بزرگ به یک خانه ی لوکس تبدیل نمی شود. اندازه اتاق های بزرگ از قلعه های قدیمی به اندازه ارزش پولی که در ویلا جدید کسب می کنید ارزش دارد. شما می توانید از این خانه ییلاقی الهام  بگیرید به این معنا که یک ویلای ساخته شده با سنگ ها، خاک رس و چوب داشته باشید. تزئینات داخلی قدیمی باعث افزایش احساس زندگی در قرن هفدهم خواهد شد.

3 9

2 9

1 pinterest

2. L’Antiquaire

مکان: Provence, France

از منطقه ای که ونگوگ یک بار در آن گذر کرد و آن را نقاشی کرده بود، این ویلا تکرار بسیار خوبی از هنر او به شمار می آید. همانطور که از نام آن پیداست، ویلا قدیمی است. این شبیه یک کلبه قدیمی از سرزمین های پری، با باغ های با شکوه است.

فضای داخلی به طور معمول فرانسوی است، رنگ آمیزی شده با رنگ پاستیل. با مبلمان چوبی قدیمی و حکاکی شده. بنابراین اگر شما از معماری فرانسوی لذت می برید، این نوع طراحی ویلا ارزش سرمایه گذاری دارد.

2 pinterest

 

 

3. Hause Hall Farm

مکان: Martindale, England

این مزرعه ظاهرا ساده است ویلای قرون وسطی دیگری در تپه های کامبریا واقع شده است. اگر شما علاقه مند به شیوه زندگی حومه شهر با یک خانه ی خصوصی هستید، این ویلا بدون شک الهام بخش است. پنجره های بزرگ از نسیم و نور خورشید مناسب برخوردار هستند.

اگر میخواهید ذهنها و پنجرههای باز را حفظ کنید، ممکن است حتی پنجرههایی را از سقف به کف بسازید، به سمت تپهها و درهها باز کنید. بنابراین اگر شما قصد دارید تا یک ویلای در یک منطقه خصوصی داشته باشید، می توانید این ایده عالی الهام بگیرید.

2 10

3 10

3 coolstays com 768x518

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn