مشاور معماری

معماران مشاور صاحبان کسب و کار یا مدیرانی هستند که مستقل کار معماری انجام می‌دهند یا شرکت‌های طراحی چند رشته‌ای دارند. این متخصصان حرفه‌ای کارها و عملیات خصوصی زیادی انجام می‌دهند و برخی از آنها صاحبان اصلی هستند که بر کارهای مسکونی یا تخصصی تمرکز دارند. بعضی دیگر در شرکت‌های متوسط کار می‌کنند و احتمالا در دامنۀ وسیعی از قراردادها از طرف مشتریان دولتی یا خصوصی فعالیت دارند. بسیاری از آنها اغلب در گسترۀ وسیعی از پروژه‌های عمومی، تجاری، صنعتی سرمایه‌گذاری می‌کنند.


مشاور معمار1نقش مشاور معماری راه‌حل طراحی و نقشه کشی ساختمان خلاقانه و نوآورانه برای مشتری می‌باشد. این اغلب شامل طرح جامع و مدیریت پروژه و همچنین طراحی است. بسیاری از معماران مشاور متخصص هستند. به عنوان مثال: مدیریت زمین و پروژه‌های ساختمانی برای مشتریان خصوصی، بعضی در انواع ساختمان‌های خاص یا در زمینه‌های طراحی شهری، حفاظت از محیط زیست، معماری سبز، بازسازی تمرکز می‌کنند.
مشاور معمار2مهندسین مشاور معماری بلند آسمانه با بهره‌گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی فضایی متنوع و کارآمد در پروژه‌های تجاری، فرهنگی، مسکونی و اداری ارائه میدهد.

تهیه کننده:محمد اسداللهی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn